Budżet Obywatelski 2020

Budżet Obywatelski 2020

Szanowni Mieszkańcy,  

po raz kolejny Spółdzielnia zgłosiła swoją propozycję zadania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Zielona Góra. Tak jak w ubiegłych latach, wnioskujemy o wykonanie remontu chodników miejskich przy ulicach Konstruktorów, Technologów i Spawaczy.  

Wskazane we wniosku chodniki znajdują się w bardzo złym stanie technicznym. Popękane płyty i ubytki znacząco utrudniają poruszanie się osobom starszym, na wózkach lub z wózkami dziecięcymi. Chodniki nie były remontowane od czasu ich wykonania, tj. od lat 1988 – 1992, co oznacza że mają już prawie 30 lat. Szacunkowy koszt ich remontu określamy w wysokości około 110 tys. zł.  

Niestety w ubiegłych latach nie udało się zebrać wystarczającej liczby Państwa głosów i tym samym nasza propozycja nie przeszła do realizacji. Tym bardziej, w tym roku, serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się  z naszym wnioskiem do Budżetu Obywatelskiego i oddanie swojego głosu.  

Głosowanie nad zgłoszonymi propozycjami będzie trwało w dniach 12 - 25 sierpnia. Liczymy, że znajdą Państwo chwilę, aby w tym terminie oddać swój głos. Już wkrótce podamy szczegóły na temat tego, jak można to zrobić.

Szanowni Państwo, wykorzystajmy tą szansę i wesprzyjmy naszą małą społeczność.

 http://www.zielona-gora.pl/PL/971/7398/Zweryfikowana_lista_zadan/?fbclid=IwAR17jwQMxGmIBKwe9p9_4pvLv6kQPfP6rvvFoayXD76Jn3DdqpxCQ4HbDnc